Ranking wystawowy ZKwP

Szanowni Państwo,

Bardzo dziękujemy za udział w Rankingu Wystawowym za rok 2022. Cieszy nas wzrastający z roku na rok udział wystawców oraz rekordowa tym razem liczba zgłoszonych psów - 1372 !

Pełne wyniki, wraz z punktacją, dostępne są na stronie głównej rankingu w zakładce WYNIKI, a dodatkowo dla każdego psa/suki oczekuje do pobrania dyplom w wersji elektronicznej w zakładce Moje dyplomy (na koncie użytkownika, po zalogowaniu na swoje konto).

Puchary i nagrody dla Zwycięzców głównych kategorii będą wysłane do Państwa w najbliższych dniach.
Dziękujemy za udział w tegorocznej edycji rankingu i już teraz zapraszamy na kolejne edycje.

Gratulujemy zwycięzcom!

W imieniu Zarządu Głównego ZKwP
Leszek Salamon
Przewodniczący Zarządu GłównegoOrganizatorem rankingu jest Zarząd Główny Związku Kynologicznego w Polsce.

Celem rankingu jest porównanie i przedstawienie osiągnięć psów i suk uczestniczących w wystawach organizowanych przez Związek Kynologiczny w Polsce, a co za tym idzie propagowanie uczestnictwa w imprezach kynologicznych i wyróżnienie psów oraz ich właścicieli.

W rankingu mogą brać udział wyłącznie psy i suki zarejestrowane w ZKwP, zgłoszone do rankingu, których właściciel ma opłaconą składkę za rok bieżący. Sezon wystawowy obejmuje okres od 1 stycznia do 31 grudnia danego roku.

Do rankingu za rok 2022 liczone są wszystkie wystawy organizowane przez ZKwP na terenie Polski. Wystawy klubowe, specjalistyczne i krajowe „z dużym CWC” punktowane są tak, jak wystawy międzynarodowe. Dla Wystawy Championów punktowane są tylko tytuły „Zwycięzca Rasy” oraz cztery miejsca z „Best in Show” tak, jak z wystawy międzynarodowej.  

W rankingu zostanie uplasowanych pierwsze 20 psów w każdej rasie. Najwyżej punktowane psy w poszczególnych rasach otrzymają tytuł Zwycięzca Rankingu w Rasie. Pies/suka z największą liczbą punktów otrzyma tytuł POLISH TOP DOG … roku, drugi pod względem liczby zgromadzonych punktów otrzyma tytuł VICE POLISH TOP DOG … roku.

Wyniki rankingu – zwycięzcy i listy TOP-20 dla każdej rasy zostaną ogłoszone na stronie Związku Kynologicznego w Polsce i czasopiśmie "Pies".

UWAGA !    Użytkownicy systemu wystawy.NET mogą zalogować się podając login i hasło z tego systemu. Konto zostanie utworzone automatycznie.
Prosimy przejść bezpośrednio na stronę logowania:  Logowanie dla użytkowników wystawy.NET >